Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Подяка за багаторічну сумлінну працю Назаровій Любові Василівні
2 листопада 2018 року 09:50

Завершила свою професійну діяльність методист з дошкільної  освіти міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Назарова Любов Василівна. 

Подяку за багаторічну сумлінну працю Любові Василівни, яка з 1 листопада змінить свій звичний кабінет на заслужений  відпочинок з сім’єю,  вручила методист Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Чумак  Наталія Олександрівна. 

Більше ніж тридцять років присвятила Любов Василівна роботі у міському методичному кабінеті.  За цей час змінювалося багато: керівники, діти, батьки вихованців… Але незмінним залишилось її ставлення до своєї роботи: завжди відповідальна, тактовна, справедлива. Цих якостей привчала і своїх підлеглих, була для них прикладом.  Для керівників та методистів дошкільних закладів вона стала «янголом-охоронцем», який постійно супроводжував, допомагав та спрямовував під час роботи.

Любов Василівна знаходила необхідні слова для кожного педагога, щоб він повірив у свої власні сили, прагнув до професійного вдосконалення. Тож щиро бажаємо цій цілеспрямованій жінці здоров’я, енергії  для того, щоб, нарешті, відпочити і присвятити час собі, своїм бажанням та життєвим уподобанням.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 16
візитів сьогодні: 1513
візитів всього: 585100