Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулося підписання Меморандуму про залучення області до національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».
19 жовтня 2018 року 10:29

17 жовтня наше місто відвідала почесна гостя – дружина Президента України Марина Порошенко. Метою візиту було підписання Меморандуму про залучення області до національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». У відповідності до загальнодержавної реформи та викликів сьогодення буде розвиватись і впроваджуватись інклюзивна освіта, створюватимуться доступні та якісні умови для отримання освітніх послуг дітьми з особливими потребами.

Марина Порошенко наголосила, що Луганщина є  регіоном, який потребує більш пильної уваги з боку держави. Голова облдержадміністрації Юрій Гарбуз підкреслив, що діти з особливими потребами повинні завжди знаходитись в центрі уваги суспільства та подякував пані Порошенко за підтримку діяльності та дієву допомогу в цьому напрямі.

У місті Рубіжному 806 дітей, які потребують особливих освітніх послуг. В дошкільних закладах освіти відкрито 9 спеціальних груп, 3 інклюзивні та 2 санаторні для дітей  різних нозологій. Першочерговим завданням для управління освіти, педагогів є створення необхідних умов для задоволення запитів батьків щодо надання освітніх послуг таким дітям. З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження створена Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Рубіжанської міської ради Луганської області.

У ході візиту Марина Порошенко ознайомилася з роботою педагогів Інклюзивно-ресурсного центру:  реабілітолога, вчителя-логопеда та практичного психолога; поспілкувалася з  дітьми і батьками, побажала педагогам успіхів в складній, але такій потрібній людям справі.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1519
візитів всього: 585100