Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Осіння толока позашкільників
18 жовтня 2018 року 15:48

03-06 жовтня 2018 р. у м.Львові Центральним інститутом післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «УМО» та Навчально-методичним центром м. Львова було проведено проект професійного розвитку «Толока позашкільників» за темою «Управління проектною роботою у позашкільному навчальному закладі».

Учасниками заходу стали керівники та методисти закладів позашкільної освіти, викладачі та методисти ІППО, методисти методичних центрів (кабінетів) із 15 регіонів України - усього 65 педагогів.

Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом пощастило взяти участь у Толоці.

Під час Осінньої толоки учасники поспілкувалися з експертами: Олександрою Приставською (директор НМЦО м.Львова), Юрійєм Келеменом (заступник директора ЦДЮТ Залізничного району),  о. Петром Майбою (заступник голови комісії з питань освіти і виховання УГКЦ), о. Йоаном (директор Приватної школи «Святої Софії»), Ольгою Просіною (к.п.н., доцент кафедри філософії і освіти дорослих ЦІППО Університету менеджменту освіти).

Під час заходу атмосферу творчості, позитиву, довіри для учасників створили майстер-класи, які провели Олена Вовк (заступник директора з навчально-виховної роботи Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 150), Лілея Квасниця (заступник директора з методичної роботи ДШНМ), Голованова Світлана (вихователь-методист ЗДО № 16) та Тетяна Гурська (методист ЛМДЕНЦ).

Цікавою та пізнавальною була історична Батл-гра «Листопадовий зрив: 100 років потому», яку розробили і провели Оксана Бакусевич, провідний бібліотекар ЦДБ м. Львова, Аліса Васільєва, методист НМЦО м. Львова.
Патріотичний квест середмістям із використанням QR-кодів був організований Ковальчуком Тарасом (ФОБ «Look City»).

Учасників Толоки  зацікавила продукція видавництва «Підручники та посібники», яку представила редактор Ірина Дворницька. Екскурсії та педагогічна вечірка до Дня працівника освіти – найяскравіші та найемоційніші моменти Осінньої толоки позашкільників.

Всі учасники Толоки мали можливість поставити запитання та отримати належні відповіді від експертів, модераторів, організаторів.

Перший рік проекту завершено. На педагогів чекає наступний етап -  поширення набутих знань у своїй професійній діяльності. Навчання та досвід спільної роботи, отриманий під час Осінньої толоки, став поштовхом для нових ідей та проектів.

Сподіваємось, що ми і надалі будемо втілювати наші задуми та творчо і натхненно проводити активне навчання у рамках проекту професійного розвитку "Толока позашкільників" у 2019 році.

А. Мєняєва, завідувач відділенням КПР

 еколого-натуралістичного та спортивного напрямів


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 12
візитів сьогодні: 1797
візитів всього: 585164