Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій
9 січня 2013 року 13:15

 

Про це йшлося на зустрічі начальника Рубіжанської ОДПІ Володимира Прокопенко з представниками бізнесу, яка нещодавно відбулася в Рубіжанський ОДПІ. «В цьому  документі, - підкреслив податківець, - визначено перелік реєстраторів, які будуть забезпечувати передачу контрольно-звітної інформації до податкової в електронному вигляді».

Користувачам касової техніки при її придбанні або заміні рекомендовано звертатись до центрів сервісного обслуговування або виробників РРО щодо проведення ними відповідного доопрацювання певної моделі у термін до 1 липня 2013 р.

Начальник Рубіжанської ОДПІ нагадав, що з 1 січня 2013 року суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових  операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній  формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів  державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться  на контрольній стрічці в пам'яті реєстраторів розрахункових  операцій або в пам'яті модемів, які до них приєднанні. «Однак податкова служба, - наголосив Володимир Прокопенко, -  ідучи назустріч платникам податків, штрафні санкції за невиконання зазначених вимог до 1 липня 2013 року застосовувати не буде».

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
          Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1638
візитів всього: 585105