Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Проект «Туристичні кластери 300+»
17 жовтня 2018 року 10:47

Всеукраїнська Федерація роботодавців у сфері туризму України в прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» (м. Київ) презентувала проект «Туристичні кластери 300+».

Місія проекту – сталий розвиток територій України завдяки збільшенню туристичної привабливості нашої країни та її регіонів. Проект «Туристичні кластери 300+» заснований на принципах ефективної соціальної взаємодії, коли в певному регіоні, де всі зацікавлені в туризмі, об’єднуються і за допомогою експертів створюють сучасний туристичний продукт високої якості, безпечний і доступний для споживачів.

Більш детально з концепцією Проекту можна ознайомитись на сайті за посиланням: http://travelpeople.com.ua.

Під час формування концепції проекту враховано положення Національної доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна», представленої Урядом України 15 вересня 2017 року, яка визначає базові показники для досягнення Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року, що були затверджені у 2015 році на саміті ООН з питань сталого розвитку. В рамках реалізації проекту «Туристичні кластери 300+» представникам місцевих рад буде передано розроблені експертами проекту практичні інструменти та організаційно-економічні моделі, спрямовані на реалізацію затверджених національних завдань, що сприятимуть подоланню бідності, пропагуванню здорового способу життя, зменшенню нерівності між показниками розвитку територій всередині країни, підвищенню зайнятості населення, створенню нових робочих місць, підвищенню підприємницької активності, розвитку малого та середнього бізнесу, вирішенню питань охорони навколишнього середовища, підтримці й збереженню об’єктів історичної та культурної спадщини, підвищенню якості продукції та послуг, вироблених на місцевому рівні, розвитку механізмів кооперації та підвищенню активності громадянського суспільства на регіональному рівні, а також і багато інших суміжних питань.

З матеріалами презентації проекту «Туристичні кластери 300+» можна ознайомитись за посиланням: https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/2509656-stvorenna-merezi-turisticni-klasteri-300.html.

За більш детальною інформацією звертатись за телефонами:

– (050) 933-86-44 – Юлія Алєксєєва, ініціатор проекту «Туристичні кластери 300+»,

– (067) 232-76-16 – Тетяна Тимошенко, голова Ради Федерації роботодавців в сфері туризму України, t.tymoshenko24@gmail.com,

– (050) 569-01-53 Оксана Горбатенко – відповідальний головний спеціаліст відділу залучення інвестицій та туризму управління інвестиційної діяльності, підприємництва та цінової політики Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1849
візитів всього: 585167