Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжанська команда потрапила до вищої ліги!
3 жовтня 2018 року 11:09

30 вересня у м. Маріуполі відбувся перший етап Чемпіонату України з настільного хокею (індивідуальний розряд), в якому прийняли участь вихованці гуртка з настільного хокею «Молодіжний клуб» (кер. О.В. Петров) Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

До складу команди увійшли: Стасюк Максим, Петров Дмитро, Діулін Олександр, Демченко Денис, Мозговий Максим, Шевелєв Олексій, Рзаєва Вікторія, Нижник Богдан, Божик Євген, Загребін Микита.

Всього участь у змаганнях прийняли 33 спортсмени з усіх областей України. У Луганській області настільний хокей розвивається лише у м. Рубіжне – гурток КПР – єдиний. Нагадаємо, що під час таких змагань наші вихованці змагаються на одному рівні з дорослими спортсменами. Незважаючи на вік Дмитро Петров зміг вибороти 18 місце у  вищій лізі. У першій лізі Нижник Богдан посів ІІ місце, а Стасюк Максим виборов ІІІ.

 Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом дякує директору ОООНПП «Зоря» Олександру Чернецову, який допоміг Рубіжанській команді прийняти участь у змаганнях.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться настільним хокеєм на Другий етап Чемпіонату України з настільного хокею, який відбудеться 20 жовтня у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом (вул.. Миру, 20).

 

Зав. відділом КПР  Г.С. Мєняєва


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 10
візитів сьогодні: 1490
візитів всього: 585099