Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Як служба зайнятості допомагає молоді
28 вересня 2018 року 13:51

Протягом січня-серпня 2018 року статус безробітного мали 6,0 тис. осіб з числа молоді – це третина загальної кількості безробітних.

Більше половини мали професійний досвід (24,4% раніше працювали в державному управлінні й обороні; 19,5% – у торгівлі та ремонті; 12,1% – у переробній промисловості; 8,8% – у сільському, лісовому та рибному господарстві).

Серед випускників вищих навчальних закладів кожен третій мав інженерну спеціальність, кожен п`ятий отримав освіту в галузі соціальних наук, бізнесу та права; менше 10% випускників отримали фах освітян, медиків, митців. Серед випускників закладів профтехосвіти найбільше працівників сфери торгівлі та послуг (37,9%), а також кваліфікованих робітників з інструментом – електрогазозварників, гірників, слюсарів, електромонтерів, штукатурів тощо (37,1%).

За сприянням Луганської обласної служби зайнятості у січні-серпні 2018 року знайшли роботу 4,1 тис. молодих громадян, з них 43,0% були працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного; 0,9 тис. безробітних у віці до 35 років пройшли навчання на робітничі професії на замовлення роботодавців.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 1,3 тис. осіб з числа молоді.

В основному займалися благоустроєм та озелененням території, надавали послуги особам з інвалідністю та людям похилого віку, допомагали сім’ям учасників АТО, працювали в архівах з документацією, виконували будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери, підсобні роботи в сільському господарстві.

Станом на 1 вересня 2018 року мали статус безробітного майже 1,8 тис. осіб з числа молоді, що на 179 осіб (9,2%) менше, ніж на відповідну дату минулого року. На 1 вересня у службі зайнятості пропонували працевлаштування за наступними вакансіями: вчителі, продавці, бухгалтери, водії, електрогазозварники, медсестри, слюсарі, інженери, кухарі, гірники та інші.

В містах і районах з початку року для молоді було проведено 11 ярмарків вакансій, в тому числі – у навчальних закладах. У такий спосіб молоді люди могли знайомитися з підприємствами і організаціями, дізнатися про умови роботи та навіть пройти співбесіду. Роботодавці, у свою чергу, охоче підбирають нові кадри на таких заходах.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 2060
візитів всього: 592283