Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В Рубіжанській центральній бібліотечній системі відбулися заходи, присвячені Дню  пам’яті  жертв Бабиного Яру
27 вересня 2018 року 14:36

 

29 вересня кожного року в Україні відзначають роковини трагедії Бабиного Яру. Ця місцевість у Києві є одним з символів нацистської політики геноциду. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року нацистські окупанти  розстріляли в Бабиному Яру майже 50 тисяч чоловік, з яких  34 тисячі - євреї.
   Відтепер на сайті Громадського комітету для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру працює віртуальна виставка, яка доступна до перегляду всіх охочих. Її створено за матеріалами мультимедійної експозиції, що проходила минулої осені в Музеї історії м. Києва до 75-ї річниці трагедії Бабиного Яру. 
        27 вересня користувачі абонементу  центральної міської бібліотеки долучилися до перегляду віртуальної виставки «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії», на якій   бібліотекарі  продемонстрували  тематичну  підбірку літератури.
       До цієї дати в бібліотеці-філії №2 організована виставка однієї книги «Бабин Яр: історична правда», по роману-документу Анатолія Васильовича Кузнєцова «Бабин Яр».
     27 вересня в читальному залі дитячої бібліотеки відвідувачам був запропонований перегляд літератури « Бабин яр: трагедія, яка стала всесвітнім символом Холокосту».    Кожен, хто переглянув матеріали, мав можливість замислитися, поділитися своїми думками про страшні події  з бібліотекарями, зробити висновки на майбутнє.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 15
візитів сьогодні: 2117
візитів всього: 592287