Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація Сєвєродонецької  місцевої прокуратури  Луганської області 
25 вересня 2018 року 11:49


Про стан підтримання державного обвинувачення в суді 
за 9 місяців 2018 року

Однією з основних конституційних функцій прокуратури України, яка відіграє важливу роль у захисті прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина є підтримання державного обвинувачення в суді. Таким чином правове становище прокурора у кримінальному провадженні визначається в його конституційному статусі як суб’єкта держави в суді. Такий відповідальний статус прокурора потребує належного правового регулювання його повноважень як під час досудового розслідування так і під час судового розгляду кримінальних проваджень.

Так, на підставі спрямованих Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури обвинувальних актів Рубіжанським міським судом протягом 9 місяців 2017 року винесено 157 обвинувальний вирок.

З метою скорочення процесуальної процедури досудового розслідування та судового розгляду, дотримання розумних строків Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури 52 обвинувальних актів спрямовані до суду з угодами про визнання винуватості, укладені між прокурором та обвинуваченим. Вказані угоди судом розглянуті та по ним винесені вироки.

Між потерпілими та обвинуваченими за вказаний період часу було складено та спрямовано до суду 25 обвинувальних актів на підставі угод про визнання винуватості, по яким судом винесені вироки. Крім того, 5 вироків винесені судом на підставі угод, які були укладені сторонами безпосередньо в судовому засіданні.

Протягом зазначеного часу Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури погоджено та спрямовано до суду 2 клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру, за результатами розгляду яких вказані клопотання повністю задоволені.
Забезпечено участь у розгляді судом питань, пов’язаних з виконанням вироків по 105 справам.

У зв’язку з організацією належним чином повноважень як під час досудового розслідування так і під час судового розгляду кримінальних проваджень протягом зазначеного періоду часу виправдувальні вироки Рубіжанським міським судом не виносились.

На теперішній час Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури продовжують вживатись заходи, спрямовані на якісне здійснення вказаної функції прокуратури.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 2063
візитів всього: 592283