Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
КПР починає сезон
25 вересня 2018 року 09:31

 

14 вересня Комплекс позашкільної роботи з дітьми на юнацтвом традиційно відчинив свої двері для юних рубіжан у новому навчальному році. 
Урочисте відкриття відбулося у дворі КПР. Захід зібрав чимало любителів дитячого мистецтва. На свято до талановитих позашкільників завітали депутат Рубежанської міської ради  Бусєнков Анатолій Анатолійович, депутат Рубежанської міської ради, головний лікар Рубіжанської міської лікарні Кравченко Едуард Анатолійович, а також методист методичного кабінету управління освіти Рубіжанської міської ради Левицька Людмила Степанівна. Високоповажні гості привітали дітлахів з новим навчальним роком та побажали усім присутнім творчих успіхів та невичерпного натхнення.   

Презентація гуртків закладу відбулася зразу ж під час святкового концерту, у ході якого юні художники, танцюристи та співаки, які вже не один рік навчаються у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом, продемонстрували найкращі номери та виступи минулого сезону.

Великі та маленькі глядачі з задоволенням приймали участь у інтерактивних іграх, слухали пісні та насолоджувались запальними танцями. Слід зазначити, що на свято прийшло багато «новачків», бажаючих приєднатися до гуртків. Починаючи  з цього нового навчального року КПР надовго стане для них другою домівкою.

І глядачі, і артисти залишились у захваті від свята. А дружня творча родина Комплексу позашкільної роботи з дітьми на юнацтвом стала ще більшою.

Н.В. Бережна, завідуюча організаційно-масового відділу КПР      


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1784
візитів всього: 585117