Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
День Сіверського Донця
21 вересня 2018 року 14:52

Донець, Донець, могутній і величний,

Любов до тебе на усе життя.

Тобі уклін і шана наша вічна,

Ти – гордість України і наше майбуття.

Сіверський Донець – найбільша річка східної України і найбільший приток Дону. Загальна протяжність його становить 1053 км, а в межах України – близько 718 км. Річку по праву вважають однією з наймальовничіших на Східноєвропейській рівнині. Про її популярність серед туристів свідчить велика кількість пішохідних, велосипедних та байдарочник маршрутів.

Однак для збереження екосистеми необхідно консолідувати зусилля громадськості, науковців, спеціалістів у різних галузях.

Щоб привернути увагу до проблем головної водної артерії Сходу України, за ініціативи Сіверсько-Донецького басейнового управління водними ресурсами спільно з громадською організацією «Сіверський Донець –  відродження» у 2007 році була започаткована традиція щороку восени відзначати День Сіверського Дінця. Головна мета його – створення діалогу між владою і громадами територій, інформування населення про стан водних ресурсів басейну Сіверського Дінця – практично єдиного джерела прісної води для мешканців Сходу України, формування громадської думки щодо необхідності вжиття спільних заходів з раціонального використання, охорони і відтворення водних ресурсів.

Гуртківці Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді ніколи не залишаються осторонь проблем Сіверського Донця. Діти є активними учасниками численних екологічних конкурсів, акцій, експедицій, спрямованих на дослідження і збереження рослинного та тваринного світу пойми річки. Під час традиційних байдарочник походів проводиться активна практична і просвітницька робота по збереженню унікальної екосистеми. 

Тож вітаємо усіх зі святом Сіверського Донця і нехай наші спільні зусилля збережуть цю перлину.

 

Докладніше http://rubtur.klasna.com/ru/news-62-4377/_

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2081
візитів всього: 592286