Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Чемпіонат Луганської області з видів туризму
21 вересня 2018 року 14:50

Вересень – гарячий місяць для всіх спортсменів, в тому числі і для туристів. В цей час проходить безліч змагань, турнірів, походів. На передодні Всесвітнього Дня туризму в урочищі «Гапчин ліс» Сватівського району відбувся Чемпіонат Луганської області з видів спортивного туризму серед юнаків. Організаторами виступили Департамент освіти і науки Луганської обласної держадміністрації та Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства. У заході взяли участь 14 команд з 9 міст і районів області. 110 учасників з різних міст і районів Луганщини зібралися в мальовничому куточку Сватівщини, щоб позмагатися на різних дистанціях із велосипедного та пішохідного туризму. 

Рубіжне представляла збірна вихованців Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (керівник Тарасенко І.М.). Це була команда новачків, які досі не мали досвіду участі у змаганнях такого рівня. Але вони гідно виступили і показали все, чому навчилися.

В перший день Чемпіонату пройшли змагання з велосипедного туризму. Учасники демонстрували навички подолання перешкод: воріт, змійки між фішками, вузького проїзду шириною до 1 м, переїзд через вал тощо.

Туристська смуга перешкод складалася з двох дистанцій: командний залік та змагання зв’язок-двійок. Під час проходження дистанції учасники долали навісну переправу через яр, переправу по колоді, спуск та підйом по схилу тощо. Юні туристи показали неабияку спритність, вміння працювати в команді та долати труднощі.

В результаті Савенко Яна та Бойков Ярослав посіли ІІІ почесні місця в особистому заліку, а команда – 4 місце на дистанції з велосипедного туризму. В комплексному заліку у «Смузі перешкод» вихованці Центру вибороли також 4 місце.

Три дні змагань пролетіли дуже швидко. Звичайно, участь у подібних заходах – це безцінний досвід навчання, спілкування. А ще – це неабиякі емоції, незабутні враження, зустріч з давніми друзями та нові знайомства. І навіть невеликий дощик, який пройшов в останній день змагань, не зіпсував настрій.

Тож вітаємо рубіжанську команду та бажаємо нових перемог.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2120
візитів всього: 592287