Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Запобігти. Врятувати. Допомогти»
17 вересня 2018 року 14:42

Рубіжанські вогнеборці 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області 14 вересня провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для учнів Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею. Мета акції – привернення уваги широких верств громадськості до питань пожежної безпеки та цивільного захисту, навчання населення основам безпеки життєдіяльності та підняття престижу аварійно-рятувальної служби.

Очевидне захоплення у присутніх учнів викликала рятувальна техніка, представлена окремими зразками, способи порятунку людей та демонстрація обладнання для безпечної роботи в різних умовах та надзвичайних ситуаціях. Кожен із присутніх мав змогу сфотографуватися на фоні техніки та рятувальників.

Акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти.” ще раз довела: аварійно-рятувальна служба ДСНС хоч і є державною за формою, все ж таки по своїй суті – це народна служба порятунку.  Сьогодні, звернувшись за телефоном «101»,  кожен може розраховувати на допомогу у будь яку годину у будь-якій надзвичайній ситуації.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1515
візитів всього: 585100