Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Співпраця з Програмою «Fit for Partnership with Germany»
14 вересня 2018 року 13:46

З метою залучення широкого кола підприємств у регіонах України, зокрема на Луганщині, до участі у міжнародній Програмі «Fit for Partnership with Germany», яка реалізується у тісній співпраці Мінекономрозвитку України та Федерального міністерства економіки й енергетики Німеччини, спрямованої на стимулювання розвитку українського бізнесу, а також на соціально-економічний розвиток регіонів, запрошуються зацікавлені підприємці.

Реалізація Програми дозволить:

- вийти українським підприємствам на міжнародні ринки;

- підвищити конкурентоспроможність українських підприємств;

- вдосконалити компетенції українських менеджерів у сфері зовнішньо-економічної діяльності.

Цільовою групою для участі є представники підприємств із зовнішньо-економічним потенціалом, для яких організовуватимуться цілеспрямовані бізнес-сесії в Німеччині (90 % фінансування виділятиметься Федеральним міністерством економіки й енергетики Німеччини).

Щорічно у Програмі беруть участь до 100 (!) представників українського бізнесу.

 У 2018-2019 рр. українським менеджерам та підприємствам пропонуються бізнес-сесії у ФРН за наступними напрямками:

1. Загальна економічна кооперація;

2. Економічна кооперація із умовною галузевою специфікою (в аграрному секторі, виробництві сільгосп-продукції чи продуктів харчування, енергоефективності, переробки сміття, охорони здоров’я тощо).

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Мінеконом-розвитку та Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ).

До реалізації Програми в Україні залучено партнерські платформи, що розташовуються у різних регіонах країни та випускники Програми попередніх років.

У разі бажання активної співпраці з Програмою пропонуємо звертатись до Світлани Степащенко – керівника проектного офісу Програми, за номерами телефонів: (044) 228 42 53, (044) 531 30 56; або ж на її електронну адресу: Svetlana.stepashchenko@giz.de.

Більш детальну інформацію щодо Програми та її заходів можна отримати на сайті www.ukraine.managerprogramm.de.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1485
візитів всього: 585099