Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Цього літа соціальні об"єкти НВП «Зоря» відвідало понад 300 тисяч осіб
12 вересня 2018 року 08:24

Соціальні об'єкти м. Рубіжне, які створені при підтримці хімічного підприємства «Зоря», в цьому році стали, мабуть, найпопулярнішими в регіоні. Тільки за один літній сезон базу відпочинку - рекреаційну зону на березі озера Пісочне та парк мікрорайону «Південний» відвідало понад 300 тисяч осіб.

Сервісні служби НВП «Зоря» підводять підсумки роботи соціальних об'єктів підприємства. Згідно з попередніми підрахунками, базу відпочинку на озері Пісочне щодня відвідували до декількох тисяч чоловік. У вихідні та святкові дні ця цифра сягала рекордних 5 тисяч. Великою популярністю вже традиційно користується і парк в мікрорайоні «Південний». В середньому там проводили вільний час понад 5 тисяч осіб на тиждень.

Географія відвідувачів включала не тільки Рубіжне, але й прилеглі міста: Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінну, Попасну і багато інших населених пунктів регіону.
Для всіх гостей були відкриті зони прогулянок і активного відпочинку, а для самих маленьких – дитячі майданчики і розважальні атракціони, які за цей сезон пропрацювали понад 500 годин.

Соціальні об'єкти підприємства стали культурними центрами для рубіжан і гостей міста. Кожен святковий і вихідний день у парку або на рекреаційній зоні - базі відпочинку «Зоря» проходили різні заходи. За підрахунками організаторів, всього було проведено близько 60 розважальних програм, що включали роботу аніматорів, проведення майстер-класів, виступи кращих колективів міста та запрошених артистів з інших міст України. Рекреаційна зона також служила майданчиком для проведення обласних та міських спортивних змагань.

«Наші соціальні об'єкти за останні роки стали користуватися великою популярністю, їх можна віднести до туристичних центрів не тільки міста, а й регіону. Найголовніший якісний показник – рекордна відвідуваність. Це говорить про те, що жителі Рубіжного та гості міста оцінили нашу роботу. Ми плануємо і надалі підтримувати всі об'єкти, а також продовжувати розвиток міської інфраструктури», – зазначив генеральний директор НВП «Зоря» Олександр Чернецов.

Нагадаємо, що парк мікрорайону «Південний» був реконструйований і упорядкований п'ять років тому. У минулому році почала свою роботу рекреаційна зона на березі озера Пісочне, яка стала подарунком співробітникам, жителям міста і регіону в рамках святкування сторіччя НВП «Зоря». З огляду на її популярність адміністрація підприємства в цьому році прийняла рішення розширити територію.
Відзначимо, що всі роботи виконані за рахунок коштів НВП «Зоря» і благодійного фонду «Кришталеве джерело», засновниками якого є Народні депутати України Юлій Іоффе і Юрій Бойко.

За рішенням адміністрації, як і в минулому році, вхід і користування інфраструктурою рекреаційної зони і парку для відвідувачів залишається безкоштовним.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2109
візитів всього: 592287