Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ВИПУСКНИКИ ЦЕНТРІВ ПРОФТЕХОСВІТИ ЗАВЖДИ ЗНАХОДЯТЬ РОБОТУ
5 вересня 2018 року 10:49

 

Проблему якісної підготовки кадрів у стислий термін Державна служба зайнятості України вирішила за допомогою власної навчальної бази. На сьогоднішній день 11 Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснюють професійне навчання безробітних під замовлення роботодавців та з метою самозайнятості.

«У Державному навчальному закладі «Луганський ЦПТО ДСЗ» бажаючі опановують наступні професії: продавець продовольчих товарів, контролер-касир, продавець непродовольчих товарів, офісний службовець (бухгалтерія), маляр, муляр, штукатур та електрогазозварник. По закінченню навчання випускники отримують свідоцтва державного зразка», - підкреслив директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський.

 

З початку 2018 року на базі Центрів професійно-технічної освіти ДСЗ пройшли навчання майже дві тисячі жителів Луганщини, з них нову професію отримали 173 особи, інші підвищили кваліфікацію. В результаті працевлаштовані 97% здобувачів освіти.

 

Кількість професій збільшується щороку, відповідно до кадрових потреб на ринку праці. Наразі в стані ліцензування такі професії: токар, кухар, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків.

Професійне навчання безробітних постійно адаптується до вимог та потреб роботодавців, оновлюються форми і терміни навчання, різноманітність курсів цільового призначення та підвищення кваліфікації. Навчання за професією триває від 4 до 8 місяців, слухачі отримують матеріальну допомогу, також немісцевим пропонується проживання у гуртожитку.

 

Більше інформації – на офіційному сайті ДНЗ «Луганський ЦПТО ДСЗ»  lcpto.ues.by.

 

 

Довідки за тел.: Наталія Ситнік, 099-670-11-30    sitnik.nv@lgocz.gov.ua

Відділ інформаційної роботи ЛОЦЗ


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 4
візитів сьогодні: 1788
візитів всього: 585162