Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В м. Рубіжне відбулася традиційна серпнева конференція працівників освіти міста (ВІДЕО)
30 серпня 2018 року 16:56

 

 

30 серпня в Рубіжанській спеціалізованій школі № 2 відбулася традиційна серпнева конференція працівників освіти міста. В роботі конференції взяли участь міський голова Сергій Хортів, заступник міського голови Любов Сидоренкова, педагоги закладів освіти. 

До присутніх звернувся міський голова С. Хортів Він зазначив, що відбувається реформа освітньої галузі і  державою поставлено ряд важливих завдань щодо цього. Було окреслено і коло проблем, які необхідно вирішувати освітянам у тісному взаємозвʼязку з місцевою владою вже найближчим часом. Керівник міста привітав учасників заходу з початком нового навчального року та Днем знань, побажав педагогам творчої, плідної праці.

У доповіді начальника управління освіти О. Обаполенко   мова йшла про необхідність і важливість створення сучасного освітнього простору в умовах розбудови Нової української школи. Відповідна копітка робота щодо виконання вимог Конституції України, Закону «Про освіту» ведеться управлінням освіти, міським методичним кабінетом, закладами освіти міста.  Зусилля, спрямовані на формування мережі класів у закладах загальної середньої освіти, груп у дошкільних закладах, безумовно, з урахуванням запитів громадян міста щодо надання якісних освітніх послуг за місцем проживання, створення належних умов для навчання і виховання дітей. Зроблено вже чимало, але залишається ще багато важливих питань для вирішення. Тільки консолідація зусиль  держави, органів місцевого самоврядування, педагогічних працівників, батьківської громадськості,   всіх партнерів, які зацікавлені розвитком освіти, стане рушійною силою освітньої реформи, необхідним фундаментом для творчої праці педагогів, якісної освіти підростаючих громадян.

У обговоренні доповіді  були висвітлені питання щодо впровадження нового Державного стандарту початкової освіти, якісної професійної підготовки вчителів початкових класів до роботи в умовах Нової української школи, забезпечення здоровʼязбережувального середовища для учнів, модернізації освітнього процесу, розвитку ключових компетентностей школярів, інноваційних підходів до національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Заступник міського голови Л. Сидоренкова висловила думку, що на сьогоднішній день є вагомі досягнення в дошкільній, загальній середній та позашкільній освіті Рубіжного, що відзначалося  також і на обласному форумі працівників освіти. Вона побажала освітянам міста подальших успіхів у професійній діяльності.

Учасниками конференції  були схвалені рекомендації, в яких наголошувалось на  забезпеченні доступності освіти та соціальних гарантій освітян, підвищенні якості освіти, продовженні фахової підготовки педагогів до реалізації освітньої реформи «Нова українська школа». 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 12
візитів сьогодні: 1794
візитів всього: 585117