Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ІНФОРМУЄ РУБІЖАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
10 грудня 2012 року 15:14

 

Правильно вибрати майбутню професію - значить правильно обрати свій життєвий шлях, значить бути успішним і щасливим. «Ким бути?», «Яку професію вибрати?» - такі питання ставили собі майже всі: і діти, і батьки.

Над цими питання працювали і учні 9 та 10 класів Рубіжанської загальноосвітньої школи №3 під час проведення профорієнтаційних уроків 07.12.2012 року. Для формування в учнів реального погляду на вибір професії з урахуванням їх побажань, можливостей та потреб ринку праці, для підвищення інтересу до робітничих професій, для адекватного уявлення учнів про свій професійний потенціал спеціалісти центру зайнятості включили в програму проведення заходів профорієнтаційні вправи та дискусії, тестові методики з визначення професійної спрямованості та презентації професій, актуальних на ринку праці міста. Всі ці методичні засоби  допомогли  активізувати інтерес учнів до вивчення професій та сформувати навички самостійного аналізу професій. 

У кожного з нас є свої особисті вимоги до майбутньої професії. Але разом зі своїми схильностями та бажаннями необхідно враховувати ще й потреби ринку праці  – до  такого висновку прийшли підлітки. І вже сьогодні кожен може спробувати «приміряти» на себе різні професії., щоб навчитися орієнтуватися в професійному просторі.

 


Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних  Денисенко І.В.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1580
візитів всього: 585104