Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо стану води на озері Пісочне
31 липня 2018 року 09:36

Шановні мешканці міста Рубіжне!

Доводимо до відома інформацію Рубіжанської міськрайонної філії ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» щодо стану води на озері Пісочне за програмою соціально-гігієнічного моніторингу в 2018 році.

Згідно  Постанови Кабінету Міністрів України №182 від 20.02.2016 «Про затвердження Порядку проведення державного соціально-гігієнічного моніторингу», плану моніторингових досліджень на 2018 рік, з метою забезпечення виконання функцій епідеміологічного нагляду (спостереження) стану середовища життєдіяльності людини, в межах повноважень, Рубіжанська міськрайонна філія ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснює лабораторні спостереження стану води озері Пісочне.

Відбір проб води водойма проводиться з кратністю – двічі на місяць у купальний сезон. На 17.07.18 з озера Пісочне досліджено: 6 проб води на мікробіологічні показники, з них – 1  проба - не відповідала вимогам діючого нормативу за бактеріологічними показниками, але при повторному відборі – відхилень від вимог санітарного законодавства не було виявлено.  Патогенної мікрофлори збудників інфекційних захворювань не виявлено.                                                                                                                                                               
  
Відділ з МР, ЦЗ та СПО
Рубіжанської міської ради
 
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 10
візитів сьогодні: 2752
візитів всього: 598841