Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
За позовом Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області повернуто до бюджету заборгованість за надання освітніх послуг більше ніж 100 тисяч гривень
13 липня 2018 року 13:10

У зв’язку з захопленнями незаконними збройними формуваннями будівель Державного закладу «Луганський державний медичний університет», які залишилися на тимчасово окупованій території Луганської області, та на виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України №137-О від 08.10.2014 вказаний заклад вимушено переїхав до м. Рубіжного Луганської області, що призвело до великих фінансових витрат.

У зв’язку з вищезазначеним, несплата коштів за надані освітні послуги негативним чином впливає на належне забезпечення діяльності навчального закладу та унеможливлює реалізацію державної політики у сфері вищої освіти та порушує економічні інтереси держави та інтереси держави у сфері освіти щодо створення належних умов для навчання.

З огляду на викладене, Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури вивчено стан дотримання вимог чинного законодавства при проведенні розрахунків за надані освітні послуги.

За результатами вивчення, до Господарського суду м. Києва спрямовано 3 позовні заяви про стягнення заборгованості за надання освітніх послуг студентам на суму більше ніж 100 тисяч гривень за результатами розгляду яких судом закрито провадження у зв’язку з добровільним виконанням вимог прокурора, а саме сплатою відповідачем  у повному обсязі заборгованість.

Прокуратура і надалі ефективно використовуватиме надані повноваження щодо усунення порушень інтересів держави у сфері охорони дитинства.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1881
візитів всього: 585597