Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Музей на крилах» завітав до Рубіжного
3 липня 2018 року 15:33

Чорне слово, наче писане шматочком вугілля…

Янголи! Замалюйте це мереживо божевілля!

В усі міста, країни напишу листи:

Янголи! Ви мир на крилах

нам повинні принести!

Поліна Туфекчі

За ініціативи десятирічної мешканки м. Кремінна Поліни Туфекчі було створено музей Янголів «Музей на Крилах». Ідею дівчинки підтримала керівник ГО «Громадянський корпус» Олена Стеценко. Духовно-культурний заклад було відкрито при Свято-Сергіївському монастирі у 2015 році. Експонати його – це фігури і образи янголів: тут є і зразки декоративно-прикладного мистецтва, і вироби з паперу, статуетки, вишивка, малюнки, ікони із зображенням янголів, листівки, ляльки, підвіски, що втілюють прекрасний і світлий образ. В колекції Янголи з багатьох міст України, які надсилали переселенці з Луганщини, волонтери, військові, громадські діячі, представники духовенства, політики. А також - з інших країн, таких як США, Польща, Італія, Австрія, Чехія, Японія, Азербайджан, Німеччина. Всі вони мають свої неповторні історії.

На початку червня «Музей на крилах» завітав до Рубіжанського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Близько чотирьохсот експонатів було розташовано в актовій залі закладу. Протягом місяця виставку з великим захопленням відвідали вихованці пришкільних таборів, студенти медичного університету, представники КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних  послуг) Рубіжанської міської ради» та пересічні мешканці міста. З великим захопленням і діти, і дорослі писали свої побажання на папері та клали у скриньку до Янгола з вірою в те, що вони обов’язково справдиться.

Щиро вдячні керівнику музею Янголів «Музей на крилах» Олені Леонідівні Стеценко за організацію чудової виставки. Маємо надію на подальшу плідну співпрацю.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 3057
візитів всього: 585898