Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Англійський акцент в Рубіжанській школі № 10 (відео)
14 червня 2018 року 13:39

 

 

14 червня  в Рубіжанській міській раді відбулася зустріч міського голови Хортіва С.І., секретаря міської ради Соловйова В.І.  з волонтером Сарою Дженінгс із Каліфорнії США та директором і вчителями англійської мови школи № 10 м. Рубіжного.

Міський голова привітав американського волонтера Сару Дженінгс і висловив подяку за можливість  дітям, з мовного шкільного табору “Kids’ Planet”, отримати новий і незабутній досвід – вивчення англійської не за шкільною програмою, а в літньому таборі, поєднавши відпочинок, навчання та спілкування.

Потреба у вивченні іноземних мов зараз досить насущна і дозволяє розширити не лише світогляд, а й набути нових знань, отримати новий досвід і мати можливість вільно спілкуватися з громадянами різних країн, що на сьогодні  є одним із джерел комунікації людини у світі.

Приїзд волонтера став можливий завдяки  вчителям англійської мови школи №10 нашого міста, які взяли участь у проекті GoCamp  і перемогли у відбірковому турі.

 

 

ДОВІДКА:   GoCamp — це новий формат пришкільних мовних таборів з поглибленим вивченням англійської (або іншої іноземної за домовленістю) мови із залученням іноземного волонтера.

В мовному таборі діти зможуть взяти участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуючись лише англійською (або іншою іноземною) мовою між собою та з іноземним волонтером. За допомогою спеціально розробленої програми діти зможуть навчитися працювати в команді, спілкуватися в багато-культурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 7
візитів сьогодні: 2203
візитів всього: 581712