Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Легалізуємо заробітну плату разом
28 листопада 2012 року 16:13

 

На брифінгу, який пройшов нещодавно в Рубіжанській ОДПІ за участю представників місцевих засобів масової інформації, заступник начальника Рубіжанської ОДПІ Юрій Мельник зазначив: "Отримана інформація від громадян дає можливість заставити керівників підприємств дотримуватися питань державного і договірного регулювання оплати праці, прав працівників на оплату праці та її захисту, які визначені Кодексом законів про працю, Законом України "Про оплату праці" та іншими нормативно-правовими актами."
   Так, згідно отриманої інформації від громадян та черзі вжитих заходів, працівниками Рубіжанської ОДПІ були проведені перевірки  підприємств, які здійснюють діяльність у сфері будівництва.
     За наслідками перевірки підприємства "Б" легалізовано 10 найманих працівників, а підприємства "С" - 44 працівника. Донараховано податку на  доходи фізичних  осіб в сумі  81 тис.грн.  Матеріали перевірок направлені до податкової міліції та прокуратури "Тим підприємцям та керівникам  які продовжують приховувати реальні доходи, - наголосив  податківець, - виплачують заробітну плату в «конвертах», слід задуматися про наслідки. Користуючись можливістю, хочу призвати жителів нашого міста не бути байдужими до порушень податкового законодавства. При виявленні порушень дзвоніть за телефоном: 5-10-69, 5-42-89 або подайте письмову заяву за адресою: м. Рубіжне, вул. Менделєєва, 14-б, Рубіжанська об’єднана державна податкова інспекція.Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1594
візитів всього: 585105