Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулися заходи з соціального і правого захисту дітей та підлітків
7 червня 2018 року 08:34

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей - 1 червня та у перші дні літа спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели ряд заходів з соціального і правового захисту дітей та підлітків. Зокрема,  в навчальних  професійних закладах відбулися часи спілкування, на  яких  обговорили широке коло питань, що турбують юнаків та дівчат. Мова йшла про подолання конфліктних ситуацій; про агресивну поведінку та жорстокість, що  нерідко трапляються  у підлітковому середовищі; про відторгнутість окремих учнів в колективах.

Спеціалісти мобільної бригади соціально-психологічної допомоги організували інформаційно-просвітницькі акції в мікрорайонах міста, під час яких провели міні-консультації дня населення  з профілактики домашнього насильства та поширили соціальну рекламу згідно цієї тематики. 

Також спеціалісти мобільної бригади передали мамам, які виховують  маленьких дітей, 46  наборів гуманітарної допомоги  від  дитячого фонду  ООН - ЮНІСЕФ.

 Слід зазначити, що активну участь у заходах центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  взяли працівники  Рубіжанського бюро правової допомоги,  міського відділу з питань виконання кримінальних покарань та пробації, представники громадської організації товариства Червоного Хреста. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 2222
візитів всього: 581710