Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Запобігти, врятувати, допомогти!»
5 червня 2018 року 14:56

4 червня 2018 року для дітей із таборів з денним перебуванням, які організовані на базі навчальних закладів міста, в Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом було проведено цікавий пізнавальний захід «Запобігти, врятувати, допомогти!».

Представники Рубіжанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області разом із представниками міської організації «Червоний Хрест», Рубіжанських міських курсів  цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та служби у справах дітей Рубіжанської міської ради розповіли учням, що з настанням теплої погоди, а також з наближенням довгоочікуваних канікул дітлахи мають все більш бажання вирватись на природу, або побавитись на вулиці. З метою уникнення будь-яких нещасних випадків дітям нагадали  правила безпеки, які необхідно безумовно виконувати при знаходженні підозрілих предметів, що мають вигляд  звичайних сумок, пакетів з-під продуктів харчування, соків, коробок, ручок, згортків і навіть іграшок.

Цікавинкою для дітей та вчителів стала демонстрація справжньої пожежної машини, яка знаходилась на бойовому чергуванні. Школярі отримали змогу відчути себе рятівниками та навчилися користуватися вогнегасниками та атрибутами пожежогасіння, які входять до комплекту пожежної машини.

Працівники відомчих організацій провели з дітьми цікаві вікторини, за які діти отримали подарунки.
Учні завжди з нетерпінням чекають на зустріч з представниками служби порятунку та із захопленням приймають участь в заходах, які організовують рятівники.

К.В.Прокудіна, культорганізатор КПР                                           

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2177
візитів всього: 581714