Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Навчально - польові збори одинадцятикласників
24 травня 2018 року 08:36

 

Військово-патріотичне виховання в Україні виходить на якісно новий рівень. Вже третій рік учні закладів загальної середньо освіти міста беруть участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній  грі «Сокіл» («Джура»).  А у навчальний час відпрацьовують навички з предмету «Захист Вітчизни».   

З 15 по 17 травня 2018 року на базі Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №10 Рубіжанської міської ради Луганської області з метою забезпечення виконання у повному обсязі навчального плану та програми з предмета «Захист Вітчизни»,  практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів з вогневої, тактичної, стройової, прикладної фізичної підготовки та формування їх готовності до захисту Вітчизни   відбулися навчально-польові збори для хлопців та дівчат випускних класів.

Під керівництвом досвідчених вчителів предмета «Захист Вітчизни», Ковтуненка І. В., Семенцова О. Є., Корніліна О. О., Воронцова В. М., Медвідьова Р. Є., Ємчука Д. В.,  Клюкала Г. Г., Єфімової В. Л., учні опановували основи  нелегкої  військової науки.

15.05.2018 року

Після урочистого відкриття зборів юнаки  відточували елементи   стройової  підготовки на майданчику СШ №10, а потім  на піщаному полігоні  опановували практичні навички з тактичної  підготовки, зокрема такі питання, як «Дії солдата в обороні. Вибір вогневої позиції, її інженерне обладнання та маскування»,  «Дії під час застосування зброї масового ураження»,  «Дії солдата у наступі. Похідний і бойовий порядок механізованого  відділення», «Дії з початком вогневої підготовки,  відбиття атаки танків і піхоти».

Лекції з радіаційної та хімічної безпеки  прочитали майстри виробничого навчання Батлук В.М. та Горяннік В.М.  (Рубіжанські міські курси Навчально – методичного центру цивільного захисту  та безпеки життєдіяльності Луганської області)  та провідні фахівці відділу цивільного захисту  Сидоренко Є.В. і Волкодав Е.М. (представники Рубіжанського міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області).

Для  дівчат у актовій залі СШ№10 були продемонстровані  навчальні фільми з медичної підготовки. Волонтери  загону швидкого реагування  Товариства  «Червоного хреста» Петренко Д. В. та Григоренко Д. В.  прочитали лекцію з актуальних питань надання медичної допомоги за новими стандартами.  Під керівництвом викладачів Щукіної О. В., Голубенко І.В., Левандовської О.М., Кононихи О.Ф., Решетняк Т.П., Корсік В. В. дівчата пройшли тестування з питань медичної підготовки.

16.05.2018 року

 Юнаки  після відпрацювання стройового вишколу  займалися фізичною підготовкою на полігоні:  пробігли крос зі смугою перешкод. Учням сподобалося це випробування, навіть деякі взводи пробігали за своїм бажанням трасу декілька разів, щоб поліпшити свої результати.

Для дівчата проводилися заняття з домедичної та медичної підготовки,     тестування з цих питань.

17.05.2018 року

Старшокласники випробували себе на влучність. Були оснащені місця для проведення навчальних стрільб з пневматичної зброї та вивчення  механізму автомата. Юнаки  усіх взводів тренувалися та здавали нормативи з стрільби.

Для дівчат проводилось тестування з медичної підготовки.

Три дні напруженої роботи викладачів та учнів були продуктивними  для всіх. Учні спробували свої сили в опануванні практичних навичок військової науки.  Крім того, для одинадцятикласників був організований перегляд художнього фільму А.Сеїтаблаєва «Кіборги».

Окремо треба відзначити роботу адміністрації СШ№10,  на базі якої були проведені навчально-польові збори, організовано харчування учнів, та  яка оперативно вирішувала питання, які виникали під час роботи.  

Дякуємо всім організаціям, які долучилися до проведення навчально-польових зборів, надали практичну підтримку та методичний супровід. Це 

- Рубіжанські курси  Навчально - методичного центру цивільного захисту  та безпеки життєдіяльності (кер. Полухіна Т.В), 

- загін швидкого редагування Товариства  «Червоного Хреста» у м. Рубіжному (кер. Кучерова Т.В.),

- Рубіжанське міське  управління Головного управління ДСНС України у Луганській області (нач. Воропаєв Ю.В.).

 

 

 

 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 1759
візитів всього: 585161