Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
День Європи у м. Рубіжне
21 травня 2018 року 13:03

 

 

18 травня 2018 у малій залі міського Палацу культури у рамках святкування Дня Європи у Луганській області відбулося Інтелектуальне шоу  «Європа стає ближче»  для учнівської молоді міста, яку провів Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом. У святковому заході прийняли участь команди з усіх шкіл міста.

Юним знавцям було запропоновано відправитись у віртуальну подорож країнами Європи і відвідати найцікавіші та найяскравіші міста світу. Команди та глядачі поринули у дивовижний світ країн Європи, переглядаючи запропоновані відеоролики. Вони з задоволенням відповідали на запитання та приймали участь у  інтерактивних іграх.

Право оцінювати гру взяли на себе почесні гості свята: секретар Рубіжанської міської ради В.І. Соловйов, депутат Рубіжанської міської ради Ю.В. Цимбалюк, в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту

Н. А. Стародубцева та директор КУ «Міський музей» О.М. Старікова. На свято також  завітали методист методичного кабінету Рубіжанської міської ради Л.С. Левицька  та директор Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Т.С. Набока. Гості та судді свята зацікавлено переглядали відео- роліки разом з дітьми та обговорювали гру.

Окрасою шоу стали тематичні номери від найкращих колективів Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом вокального ансамблю «Камертон» (кер. В. Колесников) та танцювального колективу «Лайф-Балет» (кер. Т. Непотачова).

Наприкінці шоу молодь, педагоги, гості та журі конкурсу взяли участь у спільному танку, який поєднав в собі хореографічні елементи багатьох країн Європи. Цей танок  об’єднав всіх присутніх та став красивим завершенням свята.

Всі учасники гри були нагороджені грамотами та солодкими призами від виконавчого комітету Рубіжанської міської ради.

Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом дякує командам  за цікаву гру, а також висловлює подяку керівникам та  педагогам-організаторам шкіл міста за чудову підготовку команд та участь у грі.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 14
візитів сьогодні: 1762
візитів всього: 585161