Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«В об`єктиві – Європа»
18 травня 2018 року 13:32

 

Вже п’ятнадцятий рік поспіль третьої суботи травня в Україні святкується День Європи. Свято встановлене відповідне до Указу Президента України з урахуванням стратегічного курсу нашої держави на зближення з країнами Європейського Союзу.

До свята на абонементі центральної міської бібліотеки оформлено виставку – подорож «В об’єктиві – Європа», на якій представлені книжкові видання про різні країни Європи. Сьогодні Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, що спільно працюють заради миру та процвітання.

Протягом тижня, з 14 по 21 травня, користувачі бібліотеки мали можливість ознайомитися з цікавими фактами країн Євросоюзу. Маршрут подорожі складався з різних зупинок: «Вітаємо, Європа!», де відвідувачі мали можливість дізнатися про історію святкування Дня Європи; «Енциклопедична», на якій можна переглянути іноземні словники; «Євро-ерудит», для найкмітливіших  і найдопитливіших, з отриманням інформації на важливі запитання, а саме: про документи та правила перебування в странах ЄС.

Кисельова Валерія, студентка 3 курсу факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, переглянула та прокоментувала виставку, запропонувала подальшу допомогу з вивчення англійської мови з користувачами бібліотеки.
14 травня 2018 року у читальному залі центральної міської бібліотеки оформлено відкритий перегляд – консультацію «Безвіз – нові можливості». 
16 травня 2018 року бібліотека-філія №2 презентувала своїм відвідувачам розгорнуту виставку - подорож «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся», яка відкрила цикл заходів, присвячених Дню Європи. На ній представлений книжково-ілюстративний матеріал про культуру, літературу, економіку, політику різних європейських держав.

17 травня 2018 року в бібліотеці-філії №2 віртуальною мандрівкою «Калейдоскоп європейських країн» подорожували члени «Ліги прогресивної молоді» (9 –Б класу СШ № 7).

Учасники заходу дивилися відеоролики про країни Євросоюзу та про 15 найбільших міст Європи, дізналися про створення Гімну Європи, із задоволенням взяли участь у пізнавальній вікторині «Вгадай столицю держави».

Україна хоче стати повноправним мешканцем європейського дому, а українська молодь бажає відкрити для себе Європу і пізнати її простір.
16 травня в бібліотеці-філії №1 до Дня Європи проведена мандрівка світлинами «Цікаве про країни Євросоюзу».

До святкування Дня Європи, з метою популяризації знань про країни Євросоюзу, бібліотечні працівники пропонували відвідувачам помандрували цікавими місцями Європи, познайомитися з архітектурними, історичними пам’ятками та культурними цінностями європейських країн.

День Європи - це гарна  нагода дізнатися більше про Європу, розширити знання про історію створення Європейського Союзу та сучасний геополітичний стан ЄС.

Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас, і ми – частина Європи.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1785
візитів всього: 585117