Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В Рубіжанській ОДПІ відбувся брифінг начальника з журналістами
15 листопада 2012 року 16:00

 

Створення комфортних умов для бізнесу від подання звітності до надання  допомоги для розвитку бізнесу – основний меседж брифінгу і зустрічі з журналістами начальника Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції Володимира Прокопенко.

Під час зустрічі із ЗМІ обговорювалась робота Центрів обслуговування платників податків ( м. Рубіжне та Кремінського району) з надання консультаційних та адміністративних послуг, електронні сервіси, зокрема «Пульс податкової», який є важливою складовою у підтримці зворотнього зв’язку між платниками податків і податковою службою.

Володимир Прокопенко наголосив: "Важливо відпрацювати комплекс заходів для підготовки Програми лібералізації державної податкової політики на 2013-2014 рр. і опрацювати удосконалення податкового законодавства, направлені на створення максимально зручних умов для роботи бізнесу і для сплати податків. Бажаючі можуть залишити свої пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи органів ДПС в спеціальних скриньках, що розміщені у приміщеннях органів ДПС та Центрах обслуговування платників податків, або надіслати їх на електронну адресу taxservice@sts.gov.ua"Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1538
візитів всього: 585103