Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ТВОРЧИЙ ЗВІТ КОМПЛЕКСУ ПРЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ З ДІТЬМИ ТА ЮНАЦТВОМ
14 травня 2018 року 16:30

11 травня  2018 року у міському Палаці культури відбувся традиційний звітний концерт гуртків художньої самодіяльності головного позашкільного закладу міста Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

О 14:30, перед початком великого концерту, у фойє 2 поверху МКУ відкрилась виставка робіт учасників декоративно-ужиткового напрямку. У просторому фойє ледь вистачило місця, щоб розташувати найкращі роботи талановитих вихованців КПР. На вставці було представлено вироби та малюнки ІЗО-студії «Arcobaleno» (кер. Г. Янченко) та гуртка народної творчості «Хобі-бум» (кер. Ю. Кулик), і хоча виставка тривала лише кілька годин, представленими роботами на ній змогли насолодитися всі учасники творчого звіту. Це учні та їх батьки, педагоги, а також друзі та гості свята.

Звіт закінчився концертом «Зоряний світ», який відбувся у великій залі МКУ «Палац культури». Завдяки професіоналізму й майстерності педагогів концерт вийшов яскравим і запам’ятався усім. Разом з маленьким принцем глядачі відкривали нові зірки й подорожували далекими світами, де живуть надзвичайні чарівники та талановиті діти Всесвіту.

Хлопчики та дівчатка подарували гостям свята ціле сузір’я танців, пісень та чудових побажань. Глядачі  захоплювались та дивувались, а керівники пишалися своїми вихованцями. Різноманітність представлених концертних номерів, виконавча майстерність та репертуар звітного концерту свідчать про яскравий невичерпний талант дітей, які займаються у колективах Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом. Кожен номер було відмічено бурхливими оваціями та аплодисментами глядачів, що є головною нагородою для юних артистів.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1854
візитів всього: 585168