Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Конкурс на зайняття вакантної посади
7 травня 2018 року 16:58

 

04.05.2018 управлінням оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби:

- головного спеціаліста Рубіжанського відділу обслуговування громадян Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області (категорія «В»).

Конкурс проводиться поетапно: 
-    проведення тестування та визначення його результатів, 
-    проведення співбесіди та визначення її результатів.
    

Більш детальні умови проведення конкурсу розміщено на офіційному веб - сайті Національного агентства України з питань державної служби.
    Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення наказу про проведення конкурсу.
    Дата, час і місце проведення конкурсу (тестування): 30.05.2018, початок о 09.00 годині, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Студентська 35А.
    Про дату і час проведення наступного етапу конкурсу кандидатів проінформують додатково за результатами 1 етапу.
    Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти осіб, які надають додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Ферофантова Олена Миколаївна, тел.(06454) 2-10-88,  Крохмальова Світлана Леонідівна, тел. (06453) 6-36-24  rubizh14m.lg@pfu.gov.ua.
    Відповідно до статті 25 Закону «Про державну службу» України  від 10.12.2015 №889-VIII та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246, особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає до конкурсної комісії  такі документи:
1) копія паспорта громадянина України;
2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;
3) письмова заява, в якій повідомляється, що до заявника не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надається згода на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно заявника відповідно до зазначеного Закону;
4) копія (копії) документа (документів) про освіту;
5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
6) заповнена особова картка державного службовця);
7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік (підтвердження щодо подання декларації з Єдиного державного реєстру декларацій та роздруковану електронну з урахуванням вимог статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»);
особа, яка має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.
    Перелік тестових питань розміщено на офіційному веб - сайті Національного агентства з питань державної служби України».


 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1532
візитів всього: 585099