Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулися дебати серед студентської молоді міста
7 травня 2018 року 14:26

 

4 травня Комплексом позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом був проведений фінал міського дебатного турніру "Ціннісні дебати Карла Поппера" серед студентської молоді. Захід проходив  на  базі  ГО «Громадський дім»

Вже другий рік поспіль КПР виступає організатором дебатного турніру серед учнів шкіл. За цей час змагання набули неабиякої популярності серед активної молоді міста. Цього року турнір вийшов на новий рівень: вперше у змаганні  мали змогу прийняти участь студенти м. Рубіжне.

Боротьба була дуже напруженою. Кожна команда прагнула вийти у фінал. Студенти обговорювали гостру проблему сьогодення: «Індивідуалізм важливіший за волю більшості». У цій зовсім не дитячій боротьбі до фіналу вийшли команди РІПТу та Луганського національного медичного університету.

Суддівство ораторського мистецтва взяли  на себе депутат Рубіжанської міської ради Цимбалюк Юрій Валерійович, директор Рубіжанської централізованої бібліотечної системи Сухоносова Інна Володимирівна та Завідуюча віддулу організаційно-масового Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради Бережна Наталія Василівна. 

Обидві команди здивували глядачів високою підготовкою, кмітливістю і новим поглядом на проблеми. Але як і у  інших змаганнях, переможцем  дебатів може бути лише один. Ним стала команда Медичного університету, обігравши свого суперника на декілька балів.

Обидві команди було нагороджено цінними подарунками, а команда-переможець отримала кубок.

Незважаючи на те, що дебати це зіткнення двох протилежних поглядів, уся гра пройшла у приємній атмосфері, і сподобалась, як глядачам і суддям так і учасникам заходу.

Сподіваємось, що дебатний рух, що був відновлений Комплексом позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом і надалі буде набирати популярність серед школярів, студентів та інших вікових груп  у нашому місті.

 

К.В. Прокудіна, культорганізатор КПР                                          


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 15
візитів сьогодні: 1805
візитів всього: 585119