Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Міні-ярмарок вакансій для ТОВ НВП «ЗОРЯ»
15 листопада 2012 року 08:47

 

14 листопада 2012 року Рубіжанським міським центром зайнятості на замовлення роботодавця ТОВ НВП «ЗОРЯ» був проведений  міні-ярмарок вакансій за професіями: апаратник синтезу, слюсар-ремонтник, ізолювальник, електрогазозварник,  бетоняр, монтажник з/б конструкцій.

На міні-ярмарку були присутні представники роботодавця: в.о. заступника директора з управління персоналом Ковтун Олег Анатолійович, головний механік підприємства Єфімов Сергій Леонідович, інженер відділу кадрів Бендік Миколай Миколайович.

Представники роботодавця розповіли присутнім про підприємство, його перспективи. ТОВ НВП «Зоря» інтенсивно розвивається. Нещодавно, були відкриті два малотоннажних виробництва з переробки сирого бензолу та хімічних засобів захисту рослин. У 2013 році планується відкриття ще двох перспективних виробництв  - з патронажу вибухівки та виготовлення био-етанолу.

В зв’язку з цим на підприємстві постійно існує потреба в спеціалістах вказаних професій.

Загалом на міні-ярмарку вакансій були присутні – 43 незайнятих осіб, 6 осіб залишилися на співбесіду з представниками роботодавця, 3 видано направлення на роботу.
 


Начальник відділу взаємодії з роботодавцями
Рубіжанського міського центру зайнятості Решетніков К.В.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1636
візитів всього: 585105