Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Фестиваль творчості «Зоря-колор фест»
3 травня 2018 року 14:25

1 травня в сквері м-на Південний  відбувся  регіональний фестиваль творчості «Заря-Колор-Фест». Це свято проходить уже другий рік поспіль за підтримки адміністрації Науково- виробничого підприємства «Зоря», об'єднаної профспілкової організації Рубіжанський хімічних заводів та філії МКУ  «Палац Культури».

Треба відзначити,  що  переможців і переможених на фестивалі не було -  абсолютно всі учасники отримали солодощі та дипломи. Учасники фестиваля виступали і представляли свій талант в різних жанрах: вокал, хореографія, оригінальний жанр, ужиткове мистецтво, словом - феєрія творчості. В цьому грандіозному концерті приймали участь кращі колективи міста та Луганської області, а саме:  учні Привольнянської  школи мистецтв,  самодіяльні колективи МКУ «Палац культури», Комплекса позашкільної  роботи з дітьми та молоддю, колективи з міст Сєверодонецьк, Лисичанськ, Кремінне,  пгт.Новоастрахань,  Сиротино та ін. «Зоря-колор фест» - територія, де свої таланти демонструють звичайні люди. Головна умова для участі - талант. Ілюзіоністи, танцюристи, співаки, пародисти - кожен зміг вийти  на сцену і довести, що саме він гідний отримати всенародне визнання!  І  учасники фестивалю     іще раз довели - мистецтво об'єднує творчі серця.

Організатори фестивалю висловлюють вдячність всім,  хто  був причетний до цього фестивалю – солістам, керівникам   колективів, батькам дітей та сподіваються, що  фестиваль «Заря-Колор Фест» стане доброю  традицією нашого міста.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 16
візитів сьогодні: 1778
візитів всього: 585161