Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
НА НВП «ЗОРЯ» ВИКОНУЄТЬСЯ КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ КЕРІВНИКІВ
25 квітня 2018 року 14:33

В рамках корпоративного навчання з початку 2018 року на НВП «Зоря» діють три Школи: топ-менеджерів, менеджерів і резерву. Для керівників різних рівнів підприємства розроблена комплексна програма навчання.

Так, Школа топ-менеджерів призначена для керівників, що займають ключові посади на НВП «Зоря». Школа менеджерів розрахована на працівників, які займають керівні посади. Це начальники структурних підрозділів управління та виробничих цехів. В Школу резерву включено працівників, яких рекомендували безпосередні керівники за підсумками щорічної системи оцінки персоналу.

Метою програми є комплексне навчання і розвиток персоналу, яке дозволить досягти стратегічних цілей підприємства, підвищити стандарти виробничої культури, збільшити продуктивність і забезпечити підприємство кваліфікованими кадрами.

«Програма в цьому році побудована з урахуванням особливостей професійної діяльності менеджерів. При цьому кожен тематичний блок навчання спрямований на розвиток тієї чи іншої професійної компетенції керівника», - зазначає директор з персоналу НВП «Зоря» Ольга Глушень. «Ми вважаємо, що системний підхід до корпоративного навчання - це гарантія успішності підприємства», - підкреслює Ольга Миколаївна.

Крім того, на підприємстві продовжує проходити і спеціальне навчання працівників в рамках їх спеціалізації.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 15
візитів сьогодні: 16404
візитів всього: 606859