Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Красу можна створити своїми руками
25 квітня 2018 року 09:29

23 квітня, вперше у приміщенні  Комунальної установи «Міський музей» відкрилася традиційна щорічна виставка  декоративно-ужиткового, технічного та еколого-натуралістичного напрямів Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради. Захід зібрав велику кількість справжніх шанувальників краси та дитячої творчості.

Директор КПР Т.С. Набока  привітала гостей виставки й запросила всіх присутніх насолодитися роботами вихованців закладу. «Щоб створити таку красу, треба знати багато секретів –декоративно-ужиткової творчості, і цими секретами із задоволенням діляться з дітьми керівники наших гуртків»,  - сказала вона.

Виставка дійсно вражає. На заході представлені найкращі роботи юних майстрів. Чого тут тільки немає: дитяча іграшки, квілінг, вишивка, вироби з натуральних матеріалів та різьблення по деревині – всього не перерахувати.  Всі роботи різні і є яскравим відображенням, того чому навчились  вихованці у гуртках за рік: хто нову техніку опанував, хто що змайстрував своїми руками. Експонати виконані так бездоганно, що не віриться, що це працювали дитячі руки і фантазія.

Приємним сюрпризом для керівників і вихованців КПР став візит  представника ГО «Нова дія» С.С. Голуба та волонтерів організації, які були просто у захваті від  робіт юних майстрів. «Це дуже добре, що діти займаються в гуртках, розвивають свій смак  і творчі навички, а не сидять біля комп’ютера, і, можливо, колись їх  дитяче хобі стане поштовхом до опанування улюбленої професії», - сказав Сергій Степанович. Своє захоплення дитячою творчістю не змогла стримати й директор Комунальної установи «Міський музей» О.М. Старікова. «Співпраця музею з КПР – це ще один крок до розвитку культури нашого міста», -  сказала Ольга Миколаївна.  Вона побажала юним майстрам успіхів та натхнення, й виразила намір зробити такі зустрічі традиційними.

Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом запрошує всіх рубіжан та гостей нашого міста поринути у справжній світ краси та мистецтва і відвідати виставку, яка продовжиться до 27 квітня у приміщенні міського музею. Бажаємо вам приємного настрою і незабутніх вражень.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1792
візитів всього: 585117