Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти щодо додаткового періоду реєстрації учасників ЗНО 2018 року
23 квітня 2018 року 10:25

З 03 по 21 травня 2018 року буде проходити додатковий період реєстрації учасників ЗНО 2018

У межах часу,  відведеного для додаткового періоду реєстрації, здійснюється подання документів особами, які:  

1. Є учасниками антитерористичної операції та не зареєструвалися в основний період реєстрації.

2.  Проживають на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь) або в населених пунктах, зазначених у переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, наведених у додатках 1 і 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 року № 1085-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року № 1276-р), або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації.

3. Мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати зовнішнього оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію).

Перелік документів для проходження реєстрації та додаткову інформацію можна отримати на сайті ДРЦОЯО (http://test.dn.ua).
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 8
візитів сьогодні: 16249
візитів всього: 606848