Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Процедура реєстрації платників ПДВ спрощується
1 листопада 2012 року 09:01

 

На семінарі, який днями відбувся в Рубіжанський ОДПІ ще раз платникам податків першим заступником начальника  Рубіжанської ОДПІ  Іриною Скороход були доведені змінами до Податкового кодексу, що набрали чинності 1 липня 2012 року,  щодо процедури добровільної реєстрації платником ПДВ. «Процедура реєстрації платників ПДВ, - наголосила податківець, - зазнала спрощення і більше не передбачає дотримання спеціальних умов щодо розміру статутного капіталу або вартості активів. Тож статус платника ПДВ сьогодні доступний більшій кількості фізичних та юридичних осіб. 

Далі Ірина Скороход  звернула особливу увагу платників на нюанси заповнення реєстраційної зави платника ПДВ, а саме необов’язковість заповнення деяких її розділів щодо обсягу постачання товарів іншим платникам ПДВ та стосовно даних про статутний капітал особи. Також платникам, що подають заяву платника ПДВ, нагадали про наявність документів, підтверджуючих постачання товарів чи послуг, що підлягають оподаткуванню. «Таким підтвердженням є будь-які первинні документи бухгалтерського обліку, що засвідчують факт здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню, - наголосила перший заступник  начальника Рубіжанської ОДПІ - це можуть бути акти виконаних робіт, касові чеки, платіжні доручення тощо». 

Крім того як розповіла про новий сервіс Державної податкової служби, який зробить процедуру отримання свідоцтва платника ПДВ повністю електронною. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 904
візитів всього: 586338