Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Співпраця Луганської обласної служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами
20 квітня 2018 року 11:09

В країні набирає оберти децентралізація. В Луганській області наразі діють 8 об’єднаних територіальних громад. Луганська обласна служба зайнятості не стоїть осторонь, а оперативно реагує на потреби соціальної сфери та активно надає послуги населенню громад.

Керівництвом базових центрів зайнятості було ініційовано та проведено зустрічі з головами громад та укладені «Угоди про співпрацю», а також були розроблені та погоджені графіки  прийому громадян на території громад(в режимі віддаленого робочого місця). Дана інформація висвітлена на інформаційних стендах служби зайнятості, що знаходяться в приміщеннях ОТГ. 

Луганським обласним центром зайнятості заключені договори на організацію громадських робіт з підприємствами, що діють на території громад для проведення суспільно-корисних робіт по благоустрою територій селищ та сел. Громадські роботи сприяють тимчасовій зайнятості населеня громади, пом’якшенню соціальної напруженості на ринку праці, матеріальній підтримці , а головне сприяють мотивації людини до праці.

Активізація надання послуг в громадах почалась з липня 2017 року. Всього за цей період було  здійснено 123 виїзди до ОТГ, надано 1871 послугу населенню об’єднаних громад, з них послуг з пошуку роботи - 436, інформаційно-консультаційних послуг – 846, профорієнтаційних послуг, у т.ч. із застосуванням психодіагностичних методик- 452, послуг з резервування часу у спеціалістів через сервіс «Електронна черга – 140. 

Для уточнюючої інформації звертатися до відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи 
Луганського обласного центру зайнятості, (06452)2-19-03

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 20
візитів сьогодні: 16428
візитів всього: 606861