Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Виставка до Великодня
19 квітня 2018 року 13:08

Великдень – це найбільше християнське свято, покликане єднати родини та радіти життю. Воно має багатовікові традиції, які наш народ дбайливо передає від покоління до покоління.

Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді має свої традиції, пов’язані з цим святом. Варто згадати, що заклад  стояв у витоків проведення міських заходів, присвячених цьому дню, сприяв розповсюдженню Великодніх звичаїв та обрядів. Перша Великодня виставка у місті відбулася саме у Центрі майже 20 років тому. То були святкові прикраси: мальованки, дряпанки, декоративні писанки, Великодні дерева. Потім до цього дійства долучилися школи міста. І поступово цей захід став міським конкурсом. Дуже приємно, що зараз в усіх закладах освіти і культури до свята Великодня проводяться тематичні виставки. Ми ж не втомлюємося знаходити цікаві ідеї святкових дійств.

 Тепер у нашій колекції є писанки з Кропивницького, Долини та Косова Івано-Франківської області. Цього року окрасою експозиції стали стилізовані писанки, які рубіжанські дівчата виготовляли під час конкурсу «Українська дівчина і розумна, і красива».

Вмілими руками педагогів Олени Хмельницької, Ірини Малютіної та їхніх вихованців в актовій залі Центру створено справжнє Великоднє диво.

В ці святкові дні Центр з великим задоволенням відвідують і дорослі,  і діти, щоб помилуватися неймовірною красою писанок та сфотографуватися з найбільшою писанкою на Луганщині.

 

Хмельницька О.П., методист РМЦТКСЕУМ


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1819
візитів всього: 585166