Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Новий комфортабельний автобус поповнив автопарк НВП «Зоря»
18 квітня 2018 року 15:32

НВП "Зоря" придбало сучасний автобус «ЛАЗ», який з початку квітня щодня перевозить співробітників підприємства на роботу з будь-якої частини міста і назад, а також рубіжан по міському маршруту №111А.

Автобус відповідає сучасним вимогам: комфортабельний, низькопідлоговий, пристосований для людей з обмеженими можливостями, молодих мам з колясками. Його салон розрахований на 100 чоловік.

Вихід на лінію нового транспортного засобу дозволяє зробити більш комфортними поїздки працівників підприємства і жителів міста, розвантажити пасажиропотік в години пік.

Крім технічних переваг, автобус НВП «Зоря» є унікальним для Рубіжного за своєю візуалізацією.  Для його відповідного оформлення в березні на підприємстві пройшов корпоративний конкурс «Наш автобус». Всі бажаючі могли презентувати свої ідеї брендування. У творче змагання включилося більше 20 співробітників. За підсумками конкурсу всі вони отримали заохочувальні грошові премії, а найоригінальніша ідея реалізована на новому автобусі.

Відзначимо, що НВП «Зоря», як соціально відповідальне підприємство, зберігає і забезпечує комфортні та безпечні умови для своїх співробітників  –  і не тільки для них. В даний час воно експлуатує 5 власних автобусів для перевезення співробітників і городян.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1258
візитів всього: 599657