Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Продовжуємо діалог Рубіжанської ОДПІ з бізнесом щодо переходу служби із фіскального органу на сервісну службу.
1 листопада 2012 року 08:49

 

Про це йшлося на  семінарі   в Рубіжанський ОДПІ, в якому взяли участь: представники Рубіжанської ОДПІ,  представники засобів масової інформації та платники податків. 

Під час заходу платники податків дізналися про чергові зміни в законодавстві. Зокрема, про застосування спрощеної системи оподаткування для СГД  – юридичних осіб, яка передбачена у порядку, встановленому Податковим кодексом, з урахуванням особливостей, передбачених законами № 4014, № 4834, № 5083. 

Зазначеними законами врегульовано нагальні проблемні питання, які виникали під час застосування норм та положень Податкового кодексу України та негативно впливали на діяльність платників податків. 

Одним із важелів щодо спрощення процедур надання звітності до податкової – є надання звітності в електронному вигляді. З цього питання на семінарі виступив начальник відділу інформатизації процесів оподаткування Рубіжанської ОДПІ Ігор Ігнатьєв. Він зазначив: «Перехід на електронну звітність це шлях удосконалення стосунків з платниками, а крок для їх зміцнення це можливість отримання «електронних ключів», необхідних для надання звітів засобами телекомунікаційного зв’язку безкоштовно.» 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 4
візитів сьогодні: 906
візитів всього: 586340