Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ПІДПРИЄМЦЯМ АГРОПРОМИСЛОВОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ
18 квітня 2018 року 11:47

Українсько-Сербська ділова палата повідомляє, що до початку найважливішої події агробізнесу Південно-Східної Європи – МІЖНАРОДНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ЯРМАРКУ у м. НОВИЙ САД (Республіка Сербія), залишилось менше одного місяця. Захід відбудеться впродовж 15-21 травня 2018 року.

Минулого року на ярмарок завітало більше 140 тис. відвідувачів, було презентовано понад 1500 експозицій з 60 країн світу. Натомість, учасники форуму отримали зростання обсягів прямих продажів, уклали численні договори зі співробітництва тощо.

Беручи до уваг той факт, що на останньому ярмарку було дуже мало компаній з України, цього року організатори очікують більш широке представництво українського агросектору для демонстрування високого аграрного потенціалу України.

З цього приводу підготовлено спеціальний україномовний буклет «85 Міжнародного сільськогосподарського ярмарку в Новому Саді» https://www.facebook.com/ukrsrbchamber

З питань участі у заході, прохання звертатися за електронною адресою: ukrsrbchamber@gmail.com

Майбутнім учасникам сільськогосподарського ярмарку необхідно зареєструвати свою участь якнайскоріше (не пізніше 30 квітня), докладніше


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1265
візитів всього: 599657