Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Підготовка до міського етапу гри «Сокіл» («Джура»)
16 квітня 2018 року 12:59

Незабаром фінальний етап міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Тому Рубіжанські козачата даремно час не витрачають і всі свої сили кинули на підготовку до змагань.

Квітень порадував теплими сонячними днями. Тому тренування на свіжому повітрі принесли не лише користь, а й велике задоволення. Керівник гуртка Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Тарасенко І.М. організував тренувальні збори з підготовки до конкурсу «Туристська смуга перешкод». Школярі мали чудову нагоду відпрацювати навички подолання  навісної переправи, маятнику, паралельних перил, підйому та спуску.

А потім діти пробували свої сили в орієнтуванні на місцевості, вчилися користуватися картою та компостером, а також проходити тренувальну трасу «Лабіринт».

Розуміти ази першої долікарської допомоги, накладати різні пов’язки та шини майбутнім учасникам змагань допомагали студенти медичного університету – Рубіжанський загін швидкого реагування, який нещодавно утворився на базі Товариства Червоного Хреста (керівник Денис Петренко).

Сподіваємося, що знання та навички, отримані під час тренувань, наблизять команди до перемоги.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 105
переглядів: 11
візитів сьогодні: 16253
візитів всього: 606848