Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В музеї відкрилася виставка живопису знаменитого українського митця
13 квітня 2018 року 11:03

В середині квітня в міському музеї відбулася презентація виставки живопису відомого художника, члена національної спілки художників України  Бориса Костянікова.

Митець такого високого рівня до нас завітав вперше і співробітники музею доклали  багато зусиль, щоб гідно зустріти гостя.

На вернісаж завітали меценати та шанувальники Бориса – генеральний директор РКТК Г.Мінін, представник Кремінської районної держадміністрації М.Прокопенко, які   розповіли про теплі відносини з художником, секретар міської ради Рубіжного В.Соловйов та в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Н.Стародубцева  завдячили  митцю за змогу відкрити галерею своїх робіт у нашому місті.. До речі, найперша персональна виставка Бориса   відбулася 23 роки тому саме в Рубіжному. Гостями вернісажу стали міські художники, культурна інтелігенція міста,друзі та шанувальники Бориса.

 Відкрила виставку керівник музею О.Старікова , яка порівняла різноманітну творчість митця  зі  злетом метелика, який дійсно перетворився у живу істоту в танцювальній композиції в виконанні учениці  хореографічного відділення  А.Фаязової ( клас О.Некрасової)ДШМ , розповідь про художників епохи модернізму та їхнього впливу на творчість сучасних художників, таких як Борис Костяніков продовжила зав. виставкою музею С.Даршкевич, ліричний вокаліз Рахманінова у виконанні скрипаля Марини Чорнопятко (ДШМ) довершив відкриття вернісажу.

Борис Гаврилович  подякував співробітникам музею за цікавий підхід до відкриття виставки  та  нарівні підписанням гостям своїх буклетів,  подарував музею своє творіння  - картину під назвою « Свято-Вознесенський храм» .

 Виставка Бориса Костянікова буде працювати  до 12 травня. Музей запрошує усіх бажаючих доторкнутися до високого мистецтва живопису.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1801
візитів всього: 585165