Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЕКСКУРС У СВІТ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ. УЧНІ НОВОПСКОВЩИНИ ВІДВІДАЛИ СТАРОБІЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ
13 квітня 2018 року 11:01

На початку тижня у Новопсковському районі стартувала профорієнтаційна акція «Екскурс у світ навчальних закладів», яка буде проходити у загальноосвітніх школах району. Мета заходу – підвищення поінформованості учнівської молоді щодо можливості отримання професій у навчальних закладах різних форм акредитації, підвищення престижу затребуваних на ринку праці професій, ознайомлення з навчальними закладами регіону.

В рамках акції заплановано проведення презентацій 10 навчальних закладів. Першим з навчальних закладів презентував себе Старобільський медичний коледж. Презентація учбового закладу відбулася на базі чотирьох загальноосвітніх шкіл району – Новопсковської газопроводської, Пісківської, Риб’янцівської та Писарівської. На зустріч з представниками медичного коледжу було запрошено учнів 8-11 класів цих шкіл. Старобільський медичний коледж представив заступник директора з практичного навчання Олександр Краєвий. У своєму виступі він зазначив: «Перспективність професії медичного працівника зростає як ніколи. Сестра медична, фельдшер - ці професії за останні роки стають актуальними у нашому регіоні».

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Інна Гуляєва окремо звернула увагу школярів на можливість пройти профдіагностичне тестування за новітніми методиками щодо вибору майбутньої професії, представленими на порталі «Моя кар’єра» та нещодавно введеної до експлуатації «Платформі державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри». Електронний сервіс «Профорієнтаційний путівник» ЛОЦЗ також може стати у нагоді. Він містить  інформацію щодо існуючих професій, навчальні заклади, установи, організації регіону, ЗНО-2018 та багато іншої корисної інформації.

Загалом у заході взяли участь 139 учнів.

Для уточнюючої інформації звертатися до відділу

організаційно-інформаційної роботи та архівної справи

Луганського обласного центру зайнятості, (06452)2-19-03


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 16
візитів сьогодні: 1783
візитів всього: 585117