Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації повідомляє
11 квітня 2018 року 09:44

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації повідомляє, що Норвезька рада у справах біженців (далі – NRC) з кінця 2014 року на території східної України надає внутрішньо переміщеним та іншим постраждалим в результаті конфлікту особам негайну допомогу щодо відновлення житла, непродовольчої, а також правової допомоги.

NRC є неурядовою, незалежною, некомерційною, гуманітарною організацією (сайт http://ngomap.org.ua).

В м. Сєвєродонецьк відкрито центр правової допомоги, де здійснюється інформування, консультування та надання правової допомоги внутрішнім переселенцям і постраждалим від конфлікту на території Луганської області.

Всі послуги центру NRC є безкоштовними!

Особлива увага NRC приділяється з питань провадження господарської діяльності в Україні (мале та середнє підприємництво):

- порядок державної реєстрації фізичних осіб-підприємців;

- спрощена система оподаткування для фізичних осіб-підприємців;

- єдиний податок і єдиний соціальний внесок;

- дозвільна система у сфері господарської діяльності та види діяльності, що підлягають ліцензуванню;

- фермерське господарство (створення, реєстрація та оподаткування);

- сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (створення, реєстрація, поняття неприбутковості тощо);

- особисте селянське господарство;

- інші питання, пов’язані з веденням господарської діяльності.

Стосовно питань підприємницької діяльності в нашому регіоні з боку NRC надається безкоштовна правова допомога юристом з підприємництва, який має змогу виїжджати в будь-який населений пункт Луганщини (підконтрольної українській владі) та надання безоплатних юридичних послуг.

За більш детальною інформацією щодо правової допомоги можна отримати на сайті або в Центрі правової допомоги Норвезької ради у справах біженців за адресою:

м. Сєвєродонецьк, вул. Федоренка, 10 (з понеділка по п’ятницю починаючи з 09-00 до 17-00) або надіславши запит на e-mail: ua.info@nrc.no, а також за телефонами «гарячою лінії»: 0 800 302 007 (безкоштовно з усіх стаціонарних та мобільних телефонів України); контактна особа – Наталія Кузьменко: 067 828 59 29, 050 515 31 47 (e-mail: natalia.kuzmenko@nrc.no).


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1835
візитів всього: 585166