Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Тренінг для студентської молоді
10 квітня 2018 року 08:22

26 березня 2018 року в Рубіжанському міському Центрі туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді відбувся тренінг «Критичне мислення як інструмент побудови діалогу. Зв’язок з медіа грамотністю». Цей захід проходив в рамках проекту «Діалог через неформальну освіту». Цього разу ми долучили до участі у воркшопі близько тридцяти представників студентської молоді Рубіжанського політехнічного коледжу ім. О.Є.Порай-Кошиці ЛНУ імені Тараса Шевченка, Первомайського індустріально-педагогічного технікуму, інституту хімічних технологій СНУ ім. В.Даля, Рубіжанського відділення відокремленого підрозділу "Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка" . 

Молодіжна контактна група ОБСЄ підготувала для студентства цікавий тренінг. Юнаки та дівчата мали змогу обговорити такі важливі питання, як насилля в кіберпросторі і чим воно небезпечне, що таке мова ворожнечі і які її види, як протистояти агресії та насильству в мережі.

Тренер Ангеліна Стець запропонувала студентам, які працювали в групах, цікаві вправи на засвоєння навичок критичного мислення. Наприкінці учасники тренінгу поділилися своїми враженнями та наголосили, що знання, отримані в цей день, мають важливе практичне значення. Молодь подякувала Ангеліні за професіоналізм та високий рівень організації заходу.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 8309
візитів всього: 602712