Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Свято дівочої краси та розуму
6 квітня 2018 року 14:08

30 березня 2018 року відбувся міський конкурс «Українська дівчина і розумна і красива». Четвертий рік поспіль він приносить всім глядачам безліч позитивних емоцій та естетичну насолоду. Цього разу 14 чарівних дівчат – представниць шкіл та Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді –  презентували свої неперевершені таланти, допитливий розум, креативність.

Організатори заходу – управління освіти Рубіжанської міської ради та Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Привітала учасниць та гостей провідний спеціаліст управління освіти Бутенко О.О.

За традицією конкурс складався з трьох етапів. У першому дівчата розповідали про себе та демонстрували свої костюми, більшість з яких була виготовлена власноруч.

Захід відбувся напередодні найбільшого для християн свята Великодня. Одним з головних його атрибутів є писанка, яка увібрала в себе силу віків та традицій. Тому у другому конкурсі, який мав назву «Майстриня», учасниці виготовляли та демонстрували стилізовані писанки, виконані у різних техніках: аплікація, малювання, квіллінг…

Традиційний третій конкурс дав можливість красуням продемонструвати свої таланти: це і виконання ліричних пісень та віршів, і танці різних народів, і вміння писати картини та створювати художній манікюр.

Як говорив один мудрий чоловік, «краса – це тріо: краса душ, тіл і голосів. Краса душ осягається розумом, краса тіл – сприймається зором, голосів – тільки слухом. Тому на святі це тріо було продемонстровано у повній мірі і переможених в цей день не було. Кожна учасниця отримала грамоту управління освіти Рубіжанської міської ради як переможниця в тій чи іншій номінації:

- Наталія Шелудченко (ЗШ № 1) – «Весняний світ»

- Ангеліна Волошина (СШ № 2) – «Чарівна посмішка»

- Марітана Аль-Сьюф (СШ № 2) – «Чаруючий погляд»

- Надія Коверга (ЗШ № 3) – «Весняна ніжність»

- Тетяна Рубан (ЗШ № 4) – «Поетична натура»

- Еліна Нечаєва (ЗШ № 4) – «Неперевершений артистизм»

- Анастасія Павленко (КНВК «Школа-дитячий садок») – «Весняна краса»

- Катерина Ротякова (ЗШ № 8) – «Неповторна грація»

- Олександра Трощий (ЗШ № 9) – «Чарівний голос»

- Софія Назімова (ЗШ № 9) – «Квітка-душа»

- Мирослава Симоненко (СШ № 10) – «Неперевершений талант»

- Софія Боцун (РМЦТКСЕУМ) – «Спортивна слава»

- Олеся Письменна (РМЦТКСЕУМ) – «Натхнення душі»

- Анастасія Саленко (РМЦТКСЕУМ) – «Поетична натура»

А від членів журі та меценатів конкурсантки отримали чудові подарунки.

Хочеться сказати особливі слова подяки членам журі та людям, які завжди підтримують юних талантів, їх творчість та ініціативу: депутатам міської ради Любові Чаповій,  Ірині Коваленко, Олексію Ємцю, керівнику рубіжанської платформи ініціатив «Громадський дім» Анні Денищенко, фотохудожнику Сергію Моргунову, приватним підприємцям Ларисі Гребенюк та Аліні Семеновій (Арт-кафе «Оскар»), представнику ГО «Нова дія» Сергію Голубу, директору ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» Геннадію Місюренку  та начальнику відділу збуту Рубіжанської панчішної мануфактури Ользі Ушаковій, голові Громадської ради при Рубіжанському виконкомі Ользі Феленко, директору КУ «Міський палац культури» Ганні Бережній, керівнику міської партії «За життя» Вадиму Маслову та його заступнику Ользі Новіковій, приватному підприємцю Володимиру Соханю, представнику національної поліції в Луганській області Антону Потурайко.

Чудовою окрасою свята стали виступи колективів міського палацу культури. Це зразковий танцювальний колектив «Орля» (керівник Роман Головенко), циркова студія «Кристал» (керівник Олександр Ляпаєв). Незабутній вокал подарували глядачам Анастасія Ярослав (СШ № 2) та Єлизавета Соловйова.

Ми висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації свята керівникам гуртка Центру Ірині Малютіній та Юрію Дембовському, а також Владиславу Хмельницькому, педагогам, батькам, які допомогли дівчатам у підготовці до конкурсу. Дякуємо за гостинність педагогічному колективу СШ № 2 та особисто директору школи Олександру Ошнеку, заступнику директора з виховної роботи Ользі  Левандовській, педагогу-організатору Ірині Кашубі.

Слова вдячності ми хотіли б сказати директору картонно-тарного комбінату Геннадію Мініну, який вкотре підтримав нашу ініціативу та забезпечив чудовим Великоднім декором для проведення конкурсу.

Це свято ще раз доводить, що наші дівчата найкращі у світі. Тож бажаємо їм великих творчих успіхів.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 14
візитів сьогодні: 1254
візитів всього: 599657