Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В дні шкільних канікул «Ми знову разом»
5 квітня 2018 року 16:16

Протягом тижня з 02 квітня по 06 квітня (включно) 2018 року на базі МКУ «Палац культури» в дні шкільних канікул проходять різноманітні розважально- ігрові  програми для дітей молодшого шкільного віку. 

Цикл розважальних заходів містить в собі ігрові театралізовані постанови, які йдуть мотивами популярних дитячих мультиплікаційних фільмів та розважально-пізнавальні вікторини. Останні націлені на перегляд та прослуховування фрагментів з відомих та усіма улюблених казок та пісень, після котрих діти із задоволенням усі разом відповідають на поставлені запитання. В проміжках між пізнавальними та театралізованими діями акторів, діти мають змогу відволіктися та пограти у веселі рухливі ігри, та отримати призи  від казкових персонажів. 

Кожного разу творчий колектив Палацу культури винаходить  цікаві розважальні форми для дитячого дозвілля та напрямки роботи в період шкільних канікул. Цього разу в рамках веселих ігрових програм під час кожного заходу проходить «Весняна Безпрограшна Лотерея», в якій розігруються маленькі приємні подарунки. Безперечною прикрасою розважальних дійств є виступи дитячих колективів Палацу культури, а саме: циркової студії «Кристал» (кер.Олександр Ляпаєв), танцювальної студії «Ліберті» (кер.Юлія Гаджиєва), зразкового ансамблю танцю «Орля» (кер. Роман Головенко) та народного ансамблю танцю «Барвінок» (кер. Ксенія Саєнко). Учасники колективів не тільки прикрашають кожну ігрову програму своїми виступами, але ж і після виступів разом з усіма мають змогу взяти участь у конкурсах, веселих іграх та «Весняній Лотереї».

Творча команда міського Палацу культури має за ціль об’єднати дітей разом, розвинути розумові здібності та прищепити любов до народних казок, добрих пісень та повчальних мультиплікаційних фільмів. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1797
візитів всього: 585119